FB TR EN RU

Distribütörlüğünü Yaptığımız Ürünler

Distribitörlüğünü Yaptığımız Ürünler

pleyers. bau innovationen gmbh 

Temel su yalıtımı tam olarak gerçekleştirilmemiş veya zaman içinde nem almaya başlayan mekânların zeminlerinin kaplanması, özellikle neme karşı hassas zemin kaplama malzemelerinin uygulanmasını imkânsız kılmaktadır. Bu tip zeminlere 5 bar'a kadar negatif su basıncına dayanıklı porfil PLUS Beton Astarı uygulanması ile parke dahil arzu edilen tüm zemin kaplama ürünleri güvenle uygulanabilir.

Pleyers porbits sistemi ile oluşturulan zemin kaplama sistemi, rengi solmayan, taşıma ve aşınma direnci çok yüksek özel çipslerin porfil PLUS üzerine uygulanması ve üzerine uygulanan WB 800 su bazlı poliürtan şeffaf son kat ile sonlandırılması ile meydana gelen üstün özellikli hem dekoratif, hem de mukavemeti yüksek bir sistemdir. Otopark zeminleri gibi yüksek trafiğin olduğu yerlerde aşınmaya yüksek mukavemeti sayesinde kullanımı hızla yaygınlaşmaktadır.
TPH Technische Produkte Handelsgesellschaft mbH

Binaların temelden çatıya kadar su yalıtımı uygulamalarında kullanılan, yüksek kalitede ve farklı ürünler ile birçok zor su yalıtım problemlerine TPH ürünleri ile çözüm getirilebilmektedir.

Derz yaltımında kullanılan su ile şişen bantlar, derzlerin ve duvarların su yaltımında kullanılan enjeksiyon ürünleri, beton tamiratları için mineral esaslı iyileştirme ve koruma ürünleri, su yalıtımında kullanılan mineral ve bitüm esaslı yalıtım ürünleri ve ekipmanlar ile temel ve çatı su yaltımı, tünel ve şaftların derz bantları ve enjeksiyon yöntemi ile sızdırmaz hale getirilmeleri mümkün olmaktadır.

Pürkay ve TPH işbirliği ile su yalıtımında uygulanacak yöntemin belirlenmesi, planlanması ve tasarımı için gerekli know-how desteği ile proje bazında uygulamaları bünyemizde bulunan Uygulama Ekibi ve ekipman ile gerçekleştirmekteyiz.

Sitemizde bulunan içeriğin izinsiz kullanımı veya zarara uğratılması 765 ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 5187 sayılı Basın Kanunu ve ilişkili diğer kanunlar uyarınca yasaktır.Tüm hakları saklıdır. purkay.com Copyright 2010