FB TR EN RU

Hakkımızda

PÜRKAY AŞ, Epoxy ve Poliüretan Sentetik Zemin Kaplama Sistemleri

Pürkay AŞ olarak, 1978 yılından itibaren poliüretan ve epoksi esaslı sentetik zemin kaplamaları konusunda İstanbul’da bulunan fabrikamızda üretim gerçekleştirmekteyiz.

Endüstriyel alanda yaygın olarak anti-bakteriyel, kolay temizlenebilir ve hijyenik olması sebei ile kullanılırken, ofis ve büro gibi yerlerde dekoratif özelliği öne çıkmakta, show room ve dükkanlarda tasarımlı modeller ile mekânı daha cazip hale getirmesi sebebi ile poliüretan ve epoksi zemin kaplamaları tercih edilmektedir.

PÜRKAY zemin kaplama malzemelerinin yüksek kalitesi; en kaliteli hammaddenin seçimi, ileri teknoloji ile üretim yapılması, üretim sırasında düzenli kontrollerin yapılarak kayıt altına alınması ve ARGE laboratuarı tarafından sürekli geliştirme faaliyetlerinde bulunulması sonucunda ortaya çıkmaktadır.

Tecrübeli personelimizin katkısı ile, standart ve özel uygulamalar ile ilgili zemin kaplama ve boyama sistemleri hakkında yardım ve öneride bulunabilmekteyiz. .

  Nerede olursanız olun, size özel bir zemin sistemi ile ilgili önerilerimizi ve örneklerimizi sunmamız bize mutluluk verecektir."Kimya hayatımızın bir parçası" bu slogan ürün geliştirmenin, hizmetlerimizin ve bilgimizin itici gücü ve ana temasını oluşturuyor. Son 30 yıl çeşitli sektörlere hizmet vermemize imkân verdi; bugün poliüretan ve epoksi esaslı zemin kaplamaları ile inşaat sektörüne hizmet vermeye odaklanmış olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiğimiz ürün satışı ve proje uygulamaları ile bugün sahip olduğumuz müşteri portföyüne ulaştık. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap veren ürünleri geliştirmek sureti ile uzun yıllar, değişik şartlarda hizmet verebilen sistemleri yarattık. İşinize en uygun sistemi oluşturmak için verdiğimiz gayret, bizlerin işimizden haz almamızın en büyük kaynağıdır.İşinize en uygun sistem ve çözümleri oluşturmak için uzun yıllar sonucu elde ettiğimiz tecrübelerimizi sizinle paylaşmaktan memnunluk duyacağız..

Hedefler

  • Koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklanarak.
  • Kurumsal kimliğini ve farklı bakış açılarını yaptığı ve yapacağı işlere yansıtarak.
  • Sektörün lider ve aranan şirketi olmak.

İlkeler

  • Kalite ve Hizmet sürekliliğinden ödün vermeden kurumsal olarak kalıcı rekabet üstünlüğü sağlamak.
  • Güven, Saygınlık, Dürüstlük.

Kalite Politikamız

GÖKŞİN ŞİRKETLER GRUBU olarak kalite politikamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etkin AR-GE çalışmalarımızla, sürekli yeni ürünler üretmek ve mevcut ürün kalitemizi artırmak,

Müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, müşteriye özel ürünler üreterek, teknik destek ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak,

Çalışanlarımızın kişisel gelişimine şirket içi ve dışı eğitimlerle katkıda bulunmaktır.

Serfitifikalarımız

Sitemizde bulunan içeriğin izinsiz kullanımı veya zarara uğratılması 765 ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 5187 sayılı Basın Kanunu ve ilişkili diğer kanunlar uyarınca yasaktır.Tüm hakları saklıdır. purkay.com Copyright 2010